SANAL POS

Vepara Sanal Pos ile Websitenizden Satışlara Başlayın

Vepara Sanal POS çözümleri sayesinde bankalarla tek tek anlaşma yapmanıza gerek kalmadan websiteniz üzerinden kolaylıkla ödeme almaya başlayabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından kredi kartı ya da banka kartı aracılığıyla ödeme almak için tek yapmanız gereken başvurmak.

Üstelik en uygun komisyon oranları, ertesi gün ödeme almak imkanı ve hızlı işlem seçenekleri ile…

Berke N.

Yeni Sipariş +149 TL

Pınar Ş.

Yeni Sipariş +319 TL

Toplu Ödeme

Alındı

Link ile Ödeme

Alındı

SÜREÇ

Vepara Sanal POS Nasıl Çalışıyor?

Formu Doldurma

Müşterileriniz websitenizde almak istedikleri ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme ekranında karşılaşacakları formu doldurur.
Direction Arrows
01

Ödeme

Açılan formda kart bilgilerini girerek Vepara Sanal POS altyapısı aracılığyla güvenilir ve hızlı bir şekilde ödemeyi gerçekleştirir.
Direction Arrows
02

Onay

Yapılan ödeme saniyeler içinde müşterilerinizin kartından çekilerek Vepara sisteminde kayıtlı olan hesap bakiyenize eklenir.
03
Nedir?

Sanal Pos Nedir?

Sanal POS, fiziken ödeme almayı sağlayan POS cihazlarının sanala entegre edilmiş ve web sitelerinde online alışveriş sırasında ödeme alınmasını sağlayan bir ödeme alma yöntemidir.

Vepara Sanal POS hizmeti sayesinde bankalar ile tek tek anlaşmaya gerek kalmadan farklı banka kartlarından hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Vepara Sanal POS sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kimler İçin?

Sanal POS Kimler İçin Uygun?

E-ticarete girişen işletmeler başta olmak üzere online olarak ödeme almak isteyen tüm kullanıcılar için Vepara Sanal POS hizmeti büyük avantajlar ve kolaylıklar sağlıyor.

Vepara Sanal POS’u web sitenize entegre ederek ürünlerinizin satışından güvenle ödeme almaya başlayabilirsiniz. Hem de sadece 3 saat içerisinde.

Avantajlar

Vepara Sanal POS'un Avantajları

SİZ DE KATILIN

Vepara ile İşinizi Büyütün!

Vepara; dijital cüzdan alt yapısı, sanal pos, para transferi ve diğer alternatif işlem yöntemlerini tek bir çatı altında birleştiriyor.

Kuruluşumuz Sanal POS, Para Havalesi ve Elektronik para süreçlerinde hizmet verebilmek için Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası lisanslama süreci içerisindedir.

Lisansımızı aldıktan sonra sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya başlayacağız.