LİNK İLE ÖDEME ALMA

Vepara Link ile Ödeme Alma Kolaylığını Siz de Yaşayın

Link ile ödeme yöntemi ile 7/24 ödeme almak artık mümkün. Web sitesine gerek kalmadan ürünler özelinde istediğiniz gibi oluşturabileceğiniz linkler vasıtasıyla ödeme almak hiç olmadığı kadar kolay.

Dinç K.

Yeni Sipariş +149 TL

Fulya N.

Yeni Sipariş +319 TL

Link ile Ödeme

Alındı

Toplu Ödeme

Alındı

Süreç

Link İle Ödeme Alma Nasıl Çalışıyor?

Link Oluşturun

Ürününüzün fiyatını ve bilgilerini sisteme girerek öddeme alma linki oluşturun.
Direction Arrows
01

Müşterinize Gönderin

Oluşturduğunuz linki ürünü satın alacak müşterilerinizle paylaşın.
Direction Arrows
02

Ödemeniz Gelsin

Yapılan ödeme Vepara tarafından incelenerek çok kısa sürede onaylanır.
03
Nedir?

Link ile Ödeme Nedir?

Link ile ödeme yöntemi, web sitesine ihtiyaç duymadan müşterilerinize sunabileceğiniz ve kolaylıkla ödeme alabileceğiniz bir yöntemdir.

Sürelerini tutarlarını ve kullanım sayılarını ve sürelerini kendiniz belirleyeceğiz ödeme linkleri ile zamandan ve mekandan bağımsız ödeme alma işlemi gerçekleştirebilir, iktisadi faaliyetinize güven içerisinde devam edebilirsiniz.

Bu sayede web sitesine ihtiyaç duymadan ödeme alabilecek ve finansallarınızı kolaylıkla yönetebileceksiniz.
Bu sayfada şirket kurmadan kısımlarının tümü kalkmalı.

Bu süreçte oluşturacağınız ürün linklerinde satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürün ya da hizmetin özellikleri ve fiyat bilgisi yer alır. 

Oluşturduğunuz bu linkleri müşterilerinizle sosyal medyadan ya da mail, whatsapp gibi iletişim araçlarından paylaşabilirsiniz. Gördüğünüz gibi link ile ödeme yöntemi sayesinde çok hızlı bir şekilde işinizi büyütmeye başlayabilirsiniz.

Kimler İçin?

Link ile Ödeme Kimler İçin Uygun?

Link ile ödeme alma hizmetimiz sosyal medya hesapları aracılığı ile satış yapan ve web sitesine sahip olmayan kullanıcılar için işlemleri kolay ve hızlı hale getirmektedir.

Yaratılan linkin mail ve telefon yolu ile ulaştırılmasına olanak sağlayan sistemimiz sayesinde erişim sıkıntısı yaşamadan satın alma işlemleri sorunsuz olarak gerçekleştirilir.

Nasıl?

Link ile Ödeme Nasıl Alınır?

Paneller üzerinden özelliklerini belirleyeceğiniz ödeme linkleri, girişini yaptığınız müşteri mail ve telefonlarına otomatik olarak gönderilir. Gönderim sonrasında müşterilerin ödeme işlemi gerçekleşir ve ilgili tutarlar hesabınıza aktarılır.

Size de sadece ticari faaliyetinize odaklanmak kalır.

Panellerimiz sayesinde yapılan ödemelerin takibi ve detaylı raporlaması gerçekleştirilerek finansal işlemlerinize ilişkin sürekli güncel bilgilere ulaşma fırsatı yakalarsınız.

SİZ DE KATILIN

Vepara ile İşinizi Büyütün!

Vepara; dijital cüzdan alt yapısı, sanal pos, para transferi ve diğer alternatif işlem yöntemlerini tek bir çatı altında birleştiriyor.

Kuruluşumuz Sanal POS, Para Havalesi ve Elektronik para süreçlerinde hizmet verebilmek için Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası lisanslama süreci içerisindedir.

Lisansımızı aldıktan sonra sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya başlayacağız.