Hakkımızda

Müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak, güvenilir ve yenilikçi ödeme çözümleri geliştirmek, finansal katılımı teşvik etmek ve toplumsal fayda sağlamak Vepara’nın temel misyonudur.

Vepara: İş Dünyası ve Bireyler İçin Kolay ve Güvenilir Ödemeler

Vepara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi; sanal POS, fiziki POS, link ile ödeme alma, abonelik yönetimi, toplu para gönderimi, dijital cüzdan, ön ödemeli kart, sanal IBAN ve kurumların ihtiyaçlarına paralel çeşitli alternatif ödeme yöntemlerini tek bir çatı altında birleştiren bir ödeme kuruluşudur.

Biz Kimiz?

Vepara, son kullanıcılar ve üye iş yerleri için güvenilir, hızlı ve kullanımı kolay ödeme çözümleri sunan yetkili bir kuruluştur.

2020 yılında kurulan ve 2023 yılı itibariyle 65.000.000 TL ödenmiş sermayesi olan Vepara, 21.08.2022 tarihinde 6493 sayılı kanun kapsamında elektronik para ihraç lisansını almıştır.

Buna göre, Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun 12’nci maddesinin (1) numaralı fıkrasının (a), (b) ve (c) bentlerinde belirtilen ödeme hizmetlerini sunmak ve Kanunun 18’inci maddesi kapsamında elektronik para ihraç etmek üzere elektronik para kuruluşu olarak faaliyette bulunma izinleri bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Vepara’nın temel vizyonu, ülkemiz genelinde ödeme sistemlerini daha basit, erişilebilir ve güvenli hale getirmektir. Dijital dönüşümün hızla ilerlediği günümüzde, işletmelerin ve bireylerin ödeme işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çözümler sunuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak, güvenilir ve yenilikçi ödeme çözümleri geliştirmek, finansal katılımı teşvik etmek ve toplumsal fayda sağlamak Vepara’nın temel misyonudur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, onların işletmelerini büyütmelerine ve finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Ortak POS Çözümü

Vepara android tabanlı Fiziki POS, ortak POS özelliği sayesinde tek bir POS cihazı aracılığıyla tüm banka kartlarından (yurt dışı dahil) ödeme alabilme imkanı sunar.

PCI DSS Uyumlu

PCI DSS uyumluluğuna sahip ödeme çözümlerimiz; gelişmiş teknoloji, hızlı tahsilat ve güvenli işlem imkanı ile tüm ödeme alma süreçlerini sorunsuz yönetmenizi sağlar.

TCMB Lisanslı Kurum

2020 yılında kurulan Vepara, 21.08.2022 tarihinde 6493 sayılı kanun kapsamında elektronik para ihraç lisansını almış ve tüm usüllere uygun şekilde faaliyet göstermektedir.

İş Ortaklarımız

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizi takip edin.

Basında Biz

Basına yansıyan haberlerimiz...

İletişim

Tüm ihtiyaçlarınız için her anınızda 7/24 canlı destek ekibimizle yanınızdayız.

Yaklaşan ödemeleri
takip edin

Yetkili ile Görüşün

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen başvurun ve sizi arayalım.