Neden Vepara?

Vepara Dünyasını Keşfedin

Vepara’nın sunduğu avantajlar için ister işinizi büyütün ister bireysel hizmetlerden faydalanın. 7/24 para transferi, sanal POS ile online ödeme alma, link ile ödeme alma, toplu para gönderimi, mobil POS gibi birbirinden avantajlı hizmetlerimizi keşfedin.

Hızlı Ödeme

Online satışlarınız sırasında siz sadece satış yapmayı düşünün. Ödemeyi almak için Vepara tüm hizmetleriyle yanınızda.

Hemen Başla

PCI-DSS

Size ve müşterilerinize PCI-DSS sertifikalı uluslararası standarttaki altyapımızla güvenilir ve hızlı bir ödeme süreci sunuyoruz.

Hemen Başla

Destek

Tüm işlermeriniz sırasında canlı destek ekibimiz aklınıza takılan soruları cevaplamaya ve sorunlarınızı çözmeye hazır olacaktır.

Hemen Başla

7/24 Güvenlik

Onlarca farklı senaryo ve yapay zeka ile geliştirilen sahtecilik filtrelemelerimiz güvenliğiniz için sizin hizmetinizde olacak.

Hemen Başla

Vepara'nın Avantajları Neler?

Ücretsiz Üyelik

Vepara’ya hemen ücretsiz bir şekilde üye olarak hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir gizli ücrey ya da masraf yok.

Hızlı Başlangıç

Vepara ile sanal POS entegrasyonu çok kolaydır. Tek tek bankalarla anlaşma yapmaya gerek kalmadan tüm banka ve kredi kartlarından ödeme almaya 24 saat içinde başlayabilirsiniz.

Taksitli Satış

Vepara Sanal POS hizmeti sayesinde tüm kredi kartlarına taksitli satış yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Link İle Ödeme Alma

Henüz bir websiteniz yok mu? Dert etmeyin! Vepara Link ile Ödeme Alma hizmeti sayesinde ürün ve hizmetleriniz için link oluşturup müşterilerinizle paylaşarak ödeme alabilirsiniz.

Mobil POS Avantajı

Mobil uygulamamız aracılığıyla telefon ve tabletlerinizi birer mobil POS cihazına dönüşterek ödeme alabilirsiniz.

SİZ DE KATILIN

Vepara ile İşinizi Büyütün!

Vepara; dijital cüzdan alt yapısı, sanal pos, para transferi ve diğer alternatif işlem yöntemlerini tek bir çatı altında birleştiriyor.

Kuruluşumuz Sanal POS, Para Havalesi ve Elektronik para süreçlerinde hizmet verebilmek için Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası lisanslama süreci içerisindedir.

Lisansımızı aldıktan sonra sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya başlayacağız.